Sreanga Luaidhe ECG Comhoiriúnach GE Marquette
Comhoiriúnacht: Marquette ApexPro CH, Dash 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash PRO 2000, Dash PRO 3000, Dash PRO 4000, Eagle, Eagle Systems, MAC-Lab, Modúl PDM, Freagróir 2000 , Freagróir 3000, Gréine 3000, Gréine 8000, Gréine 9500, Tram 100, Tram 200, Tram 300, Tram 400, Tram 451, Tram 500, Tram 600, Tram 800, Unity Systems
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Cur síos
Sreanga Luaidhe ECG Comhoiriúnach GE Marquette
Comhoiriúnacht:Marquette ApexPro CH, Dash 1000, Dash 2000, Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash PRO 2000, Dash PRO 3000, Dash PRO 4000, Eagle, Eagle Systems, MAC-Lab, Modúl PDM, Freagróir 2000, Freagróir 3000, Gréine 3000, Gréine 8000, Gréine 9500, Tram 100, Tram 200, Tram 300, Tram 400, Tram 451, Tram 500, Tram 600, Tram 800, Unity Systems
Téarmaí íocaíochta:T / T, Western Union, Paypal
Modh Seachadta:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe:3-7 lá oibre
MOQ:50 ríomhaire
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | ECG Leadwire |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Uimhir Mhúnla | GE Marquette |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 2.5mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceangal Distal | Il-Nasc |
| Ceanglóir Proximal | Pinch / Grabber (Grúpáilte) |
| Fad Cábla | 0.9m |
| Pacáil | Pacáiste Aonair |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 100g |
| Bharántas | 1 bhliain |
Clibeanna Te: ge luaidhe luaidhe comhoiriúnach ec marquette, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin









