M1968A / M1644A / M1673A / M1671A ECG Leadwire 5-Leads
Catalóg: ECG
Cineál Táirgí: ECG Leadwires
Cainníocht Ordú Mininum: 1PCS
Deimhniú: CE / ISO13485
Praghas: Idirbheartaíocht
Cur síos
M1968A / M1644A / M1673A / M1671A ECG Leadwire 5-Leads
Áit Bhunaidh:An tSín
Téarmaí íocaíochta:100% T / T, Western Union, Paypal
Modh Seachadta:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am seachadta:1-3 lá le haghaidh sampla, 7-14 lá le haghaidh ordú mór tar éis íocaíochta.
SolátharAcmhainneacht:600pcs / seachtain
Sonraíochtaí:
* Teocht chomhthimpeallach: 0 go 40 ° C (32 go 104 ° F)
* Bogthaise choibhneasta: 0% go 80%
* Brú hipearbhrú: 86 kPa-106kPa
* Ábhair: Cábla Jacket TPU Ardchaighdeáin, fad 3m, liath
Sonraí an táirge:
| Ainm Táirge | Cábla Síneadh IBP |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Comhoiriúnacht | Philips |
| Dath an chábla | Liath |
| Fad Cábla Trunk | 2.7m |
| Fad Cábla Luaidhe | 0.9m |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla luaidhe | 2.6mm |
| Uimhir luaidhe | 5 thoradh |
| Ceanglóir Deireadh Othar | gearrthóg |
| Meáchan | 150G |
| Cineál | Cábla ECG |
| Caighdeán | IEC |
| Pacáiste | Pacáiste 1piece i mála Corpoideachais, ansin cuir i 1 cartán é |
| Bharántas | 1 bhliain |


Clibeanna Te: m1968a / m1644a / m1673a / m1671a ecg leadwire 5-lead, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

GE Marqutte Dash PRO4000 3lead ECG Wire, IEC / AHA, ...
-

Cábla ECG Wire Nihon Kohden BR903P le haghaidh Snap,...
-

Datex, siemens, goldway, bionet LL Type 3lead Wire, ...
-

Uilíoch (Gan nascóirí) Gearrthóga faoi stiúir ECG Cá...
-

GE Marquette Indiúscartha Leading ECG 5 Luaidhe
-

Philips Disposble ECG Leadwire 5 Gearrthóg Leads




