Ceanglóir Babhta 6Pin Cábla Trunk AAMI ECG
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Ceanglóir Babhta 6Pin Cábla Trunk AAMI ECG
Ag luí le:
Quot GG; (AIR): HRRM-71-1 / 2, Porta-Fib I, II, III, System5 (nua), System6 (Nua-Naíoch)" (ALT): 800,800Plus, Ultrafhuaim CX ATL
GG quot; CX200, CX400, Apogee, HDI 9/2000 Cairdeolaíocht Interspec XL" Marc IV, Mark Vii, Ultramark 4/5/7/9
Quot GG; (BCI): 3101,3404,6100,6200,9100,9200, Comhairleoir, Autocorr"
(COLIN): BP308, BP408, CBM3000
(CSI): 504US, 602-4USP, Poet2, Scoláire
GG quot; (GMS): Corometrics 556 Critikon 8100T / Dinamap 8700/9700"
(IVY): 101 (roimh 1989), 402, 700
(LSI): LS5, 261
(MDE): Coimhdeacht 100, 101,102,200, 300 Prism, 360SL, 450SL, 521A PortaPak 80, PortaPak 90/1000
GG quot; (MPC): Lifepak 6, Life Pak 9 , Life Pak 9B VSM-1ESF (w / friotóirí)"
(NELLCOR): N-200/250 C-LOCK, N-1000, NPB-3900, NPB-4000
(NK): BSM-8301A / 8302A / 8500A / 8502A OEC-6102A (s / n> 20156) / 7102A / 8108A OEC-6105A (s / n> 20226),
TEC-7100A, TEC-5200A (s / n> 20421), TEC-7200A / 7300A;
(PACE-TECH): Minipack 300, Minipack 3000/3100, MiniMax4000CL, Vitalmax 800 Plus / 2100/2200/4000/4100,
Vitalmax / 4000CL / 4000 Modúlach / 4100CL
(PMS): M3921A A1, M3923A A1, M3925AA1, M3927AA3, M3928A3 , M3929AA3
GG quot; PIONEER (Optúil Mheiriceá): 26125, 33167, 5260, 5330, Pulsar 4"
PPG (Datamedix, Becton-Dickinson), Guardian 1001 / N1001
(BURDICK): Medic3 / 4/5/4045Defib," Sraith 500/600/900 (riospráid w / o)
90300/90400/90600/90700 Sraith TEK-208 / 408/511/512/514/531" Taobh Leaba PC, PCMS
(Vitatek): 4045Defib / 208/400/500Series
GG quot; (Prótacal): Propaq100 / 200Series, Atlas, Propaq Encore, Propaq CS, quot&Ultra Smart;
(ZOLL): D900, PD1200, PD1400
UT4000A, UT4000A, UT4000Apro, UT6000A, UT4000B, UT4000C, UT4000F, UT6000F, UT4000Fpro, UT4800
Cur síos ar an Táirge:Bioráin Babhta 6, Ceanglóir dubh, 2.4M / 0.8 troigh, Cábla Trunk ECG
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Cábla Trunk ECG |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 5mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceanglóir Ionstraim | Bioráin Babhta 6 |
| Ceanglóir Taobh Braiteoir | Ceanglóir Nasctha |
| Fad Cábla | 2.4m / 8ft |
| Pacáil | Pacáiste scartha le mála Corpoideachais |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 200g |
| Bharántas | 1 bhliain |


Clibeanna Te: cábla trunk aami ecg babhta cónascaire 6pin, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin










