Cábla Cuibheora Covidien To Philips ECG - 33507
Comhoiriúnacht: Philips 43100A, 43110A, 43120A, 78352C, 78354A / C, 78354C, 78834A / B / C, 78834C, 862472, 862473, 862474, 862474 C3, 862475, 862478, 862479, 863064, 863065, 863066, 863068, Agilent, Agilent 50XM, Sraith C, C3, CX50, EPIQ, Envisor, HD15, HeartStart MRx, HeartStart XL, Heartstart, Heartstream, IE33, IntelliVue, IntelliVue MX800, M1001A, M1001B, M1002A, M1002B, M1165A, M1166A, M1167A, M1175A, M1167A, M1167A, M1167A, M1167A, M1167A, M1167A, M1167A, M1167A, M1167A, M1175A, M1167A, M1167A, M1175A, M1167A, M1167A, M1175A, M1175A, M1175A, M1175A, M1175A, M1175A. , Iompar M1275A, M1276A, M1280A, M1722A, M1722B, M1723A, M1723B, M2, M2475B, M2601A, M3, M3000A, M3001A, M3002A MMS X2, M3535A, M3536A, M4, M4735A, M8102A MP2 30, MP 50, MP 60, MP 70, Merlin, SureSigns VM6, SureSigns VM8, V24, V24E, V26, Viridia, M3046A
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Cur síos
Cábla Cuibheora Covidien to Philips ECG - 33507
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá sampla ar fáil
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Cábla Cuibheoir ECG |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 4 mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceanglóir Proximal | Covidien chuig Cuibheoir Leadwire Philips ECG |
| Fad Cábla | 0.6 m |
| Pacáil | Pacáiste Aonair |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 80g |
| Bharántas | 1 bhliain |


Clibeanna Te: covidien to cábla adapter philips ecg - 33507, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin









