Cábla ECG aonphíosa 12Pin Nihon Kohden BSM-2301
Téarma íocaíochta: T/T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, UPS, EMS, TNT, Fedex, ar muir
Am luaidhe: 1-7 lá (ag brath ar do chainníocht)
MOQ: 30 ríomhaire
Cur síos
Cábla ECG Nihon Kohden
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Cineál | Cábla ECG |
| Teastas | CE% 2f ISO |
| Dath cábla | Liath |
| Trastomhas cábla | 4mm |
| Ábhar cábla | Seaicéad TPU |
| Caighdeán | IEC/AHA |
| Fad Cábla trunk | 2.7m |
| Fad cábla luaidhe | 0.9m |
| cónascaire proximax | 12-pin Nihon Kohden Connector, Uillinneach |
| Ceanglóir distal | Gearrthóg / pinch / grabber |
| Aicmithe Ionstraimí | Aicme II |
| Méid an othair | Aosach/ Péidiatraiceach |
| Meáchan Glan | 120g |
| Bharántas | bliain |


Cur síos ar an Táirge
Fad: 3.2m
Ábhar: TPU
Luaidhe: 3-luaidhe,5-luaidhe,AHA, IEC,Gearrthóg
Cineál: cábla ECG aon-phíosa
Cur síos:
Branda comhoiriúnach: Nihon Kohden
Múnla comhoiriúnach: 4101,4103,4111,4113 Scóip Saoil P BSM-2351,2353 Raon Beatha L BSM-2301,2303 LifeScope I
Gnéithe:
1. Tarraingteach praghas / cóimheas feidhmíochta
2. Comhlíonadh ISO13485 & CE
Tá códú datha 3.IEC agus AHA ar fáil
4.Top-chaighdeán, neamh-tocsaineach, frith-chur isteach, bog agus durable TPU cábla
Pacáiste:
Neamh-steiriliú, pacáiste aonair, 1 ríomhaire / mála, ansin cuir isteach cartán seachtrach.



Clibeanna Te: cábla ecg aon-phíosa 12pin comhoiriúnach nihon kohden bsm-2301, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saor, a cheannach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Siemens Round 10pin 5lead ECG Cable, IEC / AHA, gear...
-

Cábla 5p de chuid ECG Adapter de chuid Nih Kohden 5 ...
-

Nihon Kohden 11 Cuir ECP Adapter Cábla 3 le Snaps
-

Edan SE-2012 / SE-2003 5 Leadwire Cábla Holter Luaid...
-

Tháinig 12 Phionna 5 Cábla Ecg Luaidhe Do CM1200 CM1...
-

5 Leads 15 Cábla ECG Bioráin Mindray le Bioráin Banana










