Ceallraí SB-201P Do NIHON KOHDEN PVM-2700 PVM-2703 PVM-2701
Comhoiriúnach: Nihon Kohden PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701
Téarmaí íocaíochta: T/T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos



| Ainm Táirge | Ceallraí In-athluchtaithe Leighis |
| Áit Tionscnaimh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE/ISO |
| Méid | 71×36×71mm |
| Cumas Ainmniúil | 3800mAh |
| Meáchan | 484g |
| Cineál | NI-MH |
| Voltas Ainmniúil | 9.6v |
| Iarratas |
PVM-2700, PVM-2703, PVM-2701 |
| Dath | Gorm |
| Pacáiste | Bosca aonair |

1) Dearadh tarraingteach, ardchaighdeáin agus praghsanna réasúnta
2) Teicneolaíocht próiseála chun cinn
3) Trealamh braite chun cinn
4) amhábhar ardchaighdeáin






Clibeanna Te: battery sb-201p le haghaidh nihon kohden pvm-2700 pvm-2703 pvm-2701, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Ceallraí Li-ian 11.1V 2600mAh Do Philips VM1 Vsi VS2 +
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 Ceallraí Dífhibril...
-

Cadhnraí Trealamh Liachta In-athluchtaithe Do Mindray
-

Cadhnraí Trealamh Liachta Luaidhe Séalaithe
-

Ceallraí In-athluchtaithe Mindray 0146-00-0099
-

Ceallraí Monatóireachta Athsholáthair Philips M3 M3046A






