
Ceallraí Athsholáthair Meaisín ECG Biocare HYLB-947
Comhoiriúnach: HYLB-947
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Ceallraí Athsholáthair Meaisín ECG Biocare HYLB-947
Áit Bhunaidh:An tSín
Ainm branda:Biocare
Deimhniú:CE
Comhoiriúnach:ECG-3010
Cainníocht Íosta Ordaithe:1pcs
Praghas:mar a pléadh
Am seachadta:1-3 lá oibre
SolátharAcmhainneacht:600pcs / seachtain
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Ceallraí In-athluchtaithe Leighis |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Méid | 73x53.44x18.87mm |
| Cumas Ainmniúil | 1500mAh |
| Meáchan | 140g |
| Cineál | Li-ian |
| Voltas Ainmniúil | 14.8v |
| Iarratas | ECG-3010 |
| Cainníocht cille | 4 Cill |
| Dath | Gorm |
| Pacáiste | Bosca aonair |

Clibeanna Te: ceallraí athsholáthair meaisín biocare hylb-947 ecg, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Ceallraí Athsholáthair Leighis 1900mAh
-

Cadhnraí Trealamh Leighis Li-ian / Litiam
-

Monatóireacht ar Chomharthaí Beatha Battery 1800mAH ...
-

Ceallraí Athsholáthair Monatóireachta Contec CMS6000
-

Philips MP30 Monatóireacht a dhéanamh ar Battery M4605A
-

Nihon Kohden 2301 # 2 Monatóireacht a dhéanamh ar Ch...

