
Ceallraí Athsholáthair Meaisín Fukuda ECG FX-7100
Comhoiriúnach: 8PH-4 / 3A3700-H-J18,8HR4 / 3FAUC-5345, T8HR4 / 3FAUC, 515900026 , T8HR4 / 3FAUC-5345
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Ceallraí Athsholáthair Meaisín Fukuda ECG FX-7100
Áit Bhunaidh:An tSín
Ainm branda:Fukuda
Deimhniú:CE
Comhoiriúnach:8PH-4 / 3A3700-H-J18,8HR4 / 3FAUC-5345, T8HR4 / 3FAUC, 515900026 , T8HR4 / 3FAUC-5345
Cainníocht Íosta Ordaithe:1pcs
Praghas:mar a pléadh
Am seachadta:1-3 lá oibre
SolátharAcmhainneacht:600pcs / seachtain
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Ceallraí In-athluchtaithe Leighis |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Méid | 73 * 18 * 136mm |
| Cumas Ainmniúil | 4200mAh |
| Meáchan | 380g |
| Cineál | NI-MH |
| Voltas Ainmniúil | 9.6v |
| Iarratas | FX-7000 , FX-7100 , FX-7102 , FX-7302 FCP-7101, FCP-7102 , FCP-7301 |
| Cainníocht cille | 8 Cill |
| Dath | Gorm |
| Pacáiste | Bosca aonair |

Clibeanna Te: ceallraí athsholáthair meaisín fukuda ecg fx-7100, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Ceallraí Athsholáthair Trealamh Leighis Fukuda Denshi
-

Déan monatóireacht ar Cheallraí Athsholáthair Biolig...
-

Ceallraí Athsholáthair Mindray Monitor IMEC8
-

Welch Allyn 5300 Monatóireacht ar Cheallraí Athsholá...
-

Ceallraí Monatóireachta Leighis Philips VM1 863264
-

Ceallraí Meaisín BioG ECG-300G ECG LH-ECG300MD

