Cadhnraí Trealamh Leighis Fukuda NI-MH Meaisín ECG
Comhoiriúnach : Fukuda ECG FX-2201 FX-7202 FX-7201 T8HRAAU-4713
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Cadhnraí Trealamh Leighis Fukuda NI-MH Meaisín ECG
Áit Bhunaidh: An tSín
Ainm Branda: Fukuda
Deimhniú: CE
Uimhir Mhúnla: T8HRAAU-4713
Cainníocht Íosta Ordaithe: 1pcs
Praghas: mar a pléadh
Am Seachadta: 1-3 lá oibre
Cumas Soláthair: 600pcs / seachtain
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | LI-IONBattery in-athluchtaithe |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Méid | 105 * 28 * 28mm |
| Cumas Ainmniúil | 2000mAh |
| Meáchan | 200g |
| Cineál | NI-MH |
| Voltas Ainmniúil | 9.6V |
| Iarratas | Meaisín ECG |
| Dath | Gorm |
| Pacáiste | Bosca aonair |



Clibeanna Te: cadhnraí trealamh míochaine fukuda ni-mh meaisín ecg, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Battery Athsholáthair Le haghaidh MAQUET 6487180 Mod...
-

14.8V Cadhnra Leighis Do Monatóireacht Othar Edan
-

MS862278 Pacáiste Ceallraí Hidríde Miotail nicile Si...
-

Ceallraí Li-ian In-athluchtaithe Biolight LB-03 12-1...
-

Biocare Ceallraí Gléas Leighis Ecg Machine
-

Cadhnraí Mindray Séalaithe Luaidhe 2300mAh Bithleighis




