Cadhnraí Trealamh Leighis Cineál LI-ION 510114040
Comhoiriúnach : FX-8322R FCP-8321 FCP-8453 FCP-8800 BTE-002 510114040
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Cadhnraí Trealamh Leighis Cineál LI-ION 510114040
Áit Bhunaidh: An tSín
Ainm branda: Fukuda Denshi
Deimhniú: CE
Múnla Number:510114040
Cainníocht Íosta Ordaithe: 1pcs
Praghas: mar a pléadh
Am Seachadta: 1-3 lá oibre
Cumas Soláthair: 600pcs / seachtain
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | LI-IONBattery in-athluchtaithe |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Méid | 131.4 * 36.77 * 37.05mm |
| Cumas Ainmniúil | 4600mAh |
| Meáchan | 585g |
| Cineál | LI-ION |
| Voltas Ainmniúil | 14.8V |
| Iarratas | FX-8322R FCP-8321 FCP-8453 FCP-8800 BTE-002 |
| Dath | dubh |
| Pacáiste | Bosca aonair |


Clibeanna Te: cadhnraí trealamh míochaine de chineál li-ian 510114040, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Pacáiste Ceallraí Dífhibrileoir NIHON KOHDEN NKB-301V
-

Ceallraí Dífhibrileoir CardioServ 30344030 Do GE SCP...
-

Pacáiste Ceallraí Nihon Kohden Ni-MH X062. YS-076P5
-

Cadhnraí ian Litiam Schiller Feistí Leighis
-

Cadhnraí Trealamh Liachta Luaidhe Séalaithe
-

Cúltaca Ceallraí Athsholáthair Leighis Edan Ecg Machine




