Hose NIBP Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium P02112
Catalóg: NIBP
Cineál Táirge: Hose NIBP Comen
Cainníocht Ordú Íosta: 1PCS
Deimhniú: CE/ ISO13485
Praghas: Idirbheartaíocht
Cur síos
P02112 Píobán NIBP Comen/Medexcel/Risingmed/Infinium
Cur síos ar an Táirge
| Catagóir | NIBP |
|---|---|
| Deimhnithe | CE% 2c ISO |
| Ceanglóir Distal | Ceanglóir Stíl Lemo |
| Cónascaire Proximal | Cónascaire Barbed Fireann |
| Dath Hose | Liath |
| Trastomhas Hose | Istigh 3.8 mm, seachtrach 7 mm |
| Fad Hose | 8 tr/2.5m |
| Ábhar Hose | Seaicéad TPU |
| Saor ó laitéis | Tá |
| Cineál Pacáistiú | Mála |
| Aonad Pacáistiú | 1 |
| Méid Othair | Aosach/Péidiatraiceach |
| Steiril | Níl |
| Bharántas | 12 mhí |
Comhoiriúnacht
| Monaróir | Mionsamhail |
|---|---|
| Comáin | C60 |
| DRE | Pro% 2c Teagmháil% 2c Waveline EZ |
| Infinium | Infitron II% 2c Omni II% 2c Omni III |
| MedexcelName | MD50 |
| Éirí Amach | RPM 9000A |


soláthar cufa agus feadán NIBP freisin

Seirbhísí iar-díola
1. Tréimhse In-Bharántas: tabharfaimid athsholáthar do gach fadhb cáilíochta in am faoi ghnáthchoinníollacha úsáide.
2. Mura féidir leis na míreanna nua a bheith ag obair le do chuid feistí, cuirfimid athsholáthar nó aisíoc nua in am.
Deimhnithe


Clibeanna Te: comen/medexcel/risingmed/infinium nibp hose p02112, monaróirí, soláthraithe, monarcha, saor, a cheannach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin










