
Feadán Dúbailte Hose Aeir Nihon Kohden NIBP le Ceanglóir Plaisteach
Catalóg: NIBP
Cineál Táirgí: Píobán Aeir NIBP
Cainníocht Ordú Mininum: 1PCS
Deimhniú: CE / ISO13485
Praghas: Idirbheartaíocht
Cur síos
Feadán Dúbailte Hose Aeir Nihon Kohden NIBP le Ceanglóir Plaisteach
Áit Bhunaidh:An tSín
Téarmaí íocaíochta:100% T / T, Western Union, Paypal
Modh Seachadta:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am seachadta:1-3 lá le haghaidh sampla, 7-14 lá le haghaidh ordú mór tar éis íocaíochta.
SolátharAcmhainneacht:600pcs / seachtain
Sonraíochtaí:
* Teocht chomhthimpeallach: 0 go 40 ° C (32 go 104 ° F)
* Bogthaise choibhneasta: 0% go 80%
* Brú hipearbhrú: 86 kPa-106kPa
* Ábhair: Cábla Jacket TPU Ardchaighdeáin, fad 0.9m, liath; pláta órga ar an ribe
Sonraí an táirge:
| Ainm Táirge | Píobán Aeir NIBP |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Dath an chábla | liath |
| Stíl cábla | Feadán Dúbailte |
| Fad an chábla | 3m |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla luaidhe | 7mm |
| Ceanglóir Ionstraim | Bioráin dhúbailte |
| Ceanglóir Deireadh Othar | Ceanglóir plaisteach |
| Meáchan | 300G |
| Cineál | Feadán NIBP |
| Pacáiste | Pacáiste 1piece i mála Corpoideachais, ansin cuir i 1 cartán é. |
| Méid an phacáiste aonair | 16X10X1 cm |
| Bharántas | 12 mhí |
Fúinn:
Is déantúsóir gairmiúil muid ar mhórthír na Síne, tá brandaí beoga againn de bhraiteoir spo2, cábla ECG agus sreang luaidhe, cábla EKG agus sreang luaidhe, cufa NIBP, cábla IBP, probe teochta, cábla Holter agus sreang luaidhe, Ceallraí Athsholáthair Leighis, srl.

Clibeanna Te: dé-fheadán píobán aer nihon kohden nibp le cónascaire plaisteach, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







