
Clip Fásta TPU Ábhar SpO2 In-athúsáidte Tóraigh go díreach Adaptor Cable Sensor
Comhoiriúnach: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Méideanna: Clip Méar Aosach, Clip Méar Péidiatraiceach, Bog Silicone d'Aosaigh, Bog Silicone Péidiatraiceach, Wrap Nua-Naíoch (nach féidir a chloisteáil), Neon Nua-Naíoch (inscortha)
Bunaidh: Guangdong, an tSín
Brand: pray-med
Cur síos
Clip Fásta TPU Ábhar SpO2 In-athúsáidte Tóraigh go díreach Adaptor Cable Sensor
Comhoiriúnacht:
| Monaróir | Mionsamhail |
|---|---|
| Bitmos | shuigh 800, shuigh 801, shuigh 805, shuigh 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Cúnamh Cardio | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Symphony N-3000 |
| Criticare | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Waveline |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare le Masimo Pro 1000, E-NSAT, Modúil M-NSAT, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Huntleigh | Gach |
| Invivo | Stripach II OPT30 Prism, MDE Prism Escort, T8 |
| Masimo | Gach, Rad-5 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Rialú Fisic | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Midmark> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, Pas 2, Pas 2LT, V Pas, Pas XG, Speictream, Speictream NÓ, Triúr, V12, V21 |
| Nihon Kohden | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironics | Alice 5 |
| Welch Allyn | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Comharthaí Beatha Spota 42MTB-E1, Comharthaí Beatha Spota 42NTB-E1, Comharthaí Gnéithe Spota lXi |
| Zoll | Sraith E, Sraith M, Sraith R |
| Dath Cábla | Grey |
|---|---|
| Trastomhas Cábla | 4 mm |
| Ábhar Cábla | TPU Jacket |
| Catagóir | SpO2 |
| Deimhnithe | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS Compliant |
| Ceanglóir Ceangailte | DB Ceanglóir bioráin 14-bioráin |
| Ceanglóir Proximal | Clip Aosaigh |
| Gan laitéis | Is féidir |
| Cineál Pacáistithe | Mála |
| Aonad Pacáistithe | 1 |
| Méid na nOthar | Aosaigh (> 40Kg) |
| SpO2 Technology | Nellcor OxiSmart |
| Steiriúla | Níl |
| Fad Cábla Iomlán | 3 m |
| Bharántas | 12 mhí |
| Meáchan | 150g |
Gnéithe:
1 Cáilíocht phréimhe, praghas iomaíoch, seachadadh maith, crasy-tapa
2. Comhlíonann ábhair chónascaire agus cábla caighdeán OL agus Rohs
3.Cáilíocht a bhfuil 100% cinnte inti, tomhas cruinn agus freagairt thapa
4.Superior solúbthacht agus marthanacht
5. Próiseas teicneolaíochta: gearradh, táthú, múnlú, cóimeáil agus tástáil
6.4 Méideanna atá ar fáil: duine fásta, péidiatraiceach, nua-naí agus naíonáin
7.OEM / ODM ar fáil, glactar le saincheaptha agus líníochtaí
8. Glactar le hOrdú Stampa agus Ordú Beag
9.Téarmaí íocaíochta: T / T, Paypal, Western Union, Gram Airgead
10.Modh seachadta: DHL, EMS, UPS nó Fedex
Clibeanna Te: gearrthóg do dhaoine fásta ábhar a bhaineann le tóireadóir spo2 in-athúsáidte a dhéanann an braiteoir cábla, na monaróirí, na soláthraithe, an mhonarcha, saor, a cheannach
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

BCI Comhoiriúnach 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Mona...
-

GE Marquette (Masimo) Oibriméadar Pulse Braiteoir Br...
-

Criticare / CSI Braiteoir 934SDN SpO2 Comhoiriúnach
-

Deilf Masimo DB 14pins Braiteoir SpO2 Comhoiriúnach ...
-

Compatible Spacelabs 91369/91370 SpO2 Braiteoir Suit...
-

Braiteoir Spúinse SpO2 le Goldway Choice 5pin One No...

