Bog Péidiatraice Braiteoir Spo2 Braiteoir Goldway UT4000
Múnla Comhoiriúnach Uimh. Heal Force Prince 180D; Goldway UT4000, UT4000A, UT4000F, Vet 420A
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 1-7 lá oibre
MOQ: 30 ríomhaire
Cur síos
Braiteoir Spo2 Fórsa Cneasaithe Goldway UT4000
Múnla Comhoiriúnach Uimh. Heal Force Prince 180D; Goldway UT4000, UT4000A, UT4000F, Vet 420A
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 30 ríomhaire
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Braiteoir Spo2 |
| Dath an chábla | liath |
| Fad Cábla | 3m |
| Ábhar cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Ceanglóir Ionstraim | Ceanglóir lemo 5-bioráin |
| Críochfort deiridh an othair | Bog Péidiatraice |
| Meáchan | 120g |
| Bharántas | 1 bhliain |


Clibeanna Te: leigheas órga ut4000 fórsa spo2 braiteoir péidiatraice bog, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Oximéadair Pulse Braiteoir Píobáin Neamh-Phiasta do ...
-

Braiteoir Clip SpO2 do Dhaoine Fásta Baocare PM-900
-

Braiteoir SPO2 Praghas Péidiatraiceach 11-PIN
-

Braiteoir Biolight A8 SPO2 Tóraigh 9 Gearrthóg Biorá...
-

Comen C30 Braiteoir SpO2 Péidiatrach 12 PIN
-

Comen Star-8000E Braiteoir Spon2 Bog-PIN 6-PIN



