Cábla Síneadh Gearr SpO2 Comhoiriúnach Masimo LNC MAC-180
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Cur síos
Masimo Comhoiriúnach Gearr SpO2 Síneadh CableLNC MAC-180
Téarmaí íocaíochta:T / T, Western Union, Paypal
Modh Seachadta:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe:3-7 lá oibre
MOQ:50 ríomhaire
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Cábla síneadh Spo2 |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Uimhir Mhúnla | Masimo |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceangal Distal | Ceanglóir masimo Pin DB9 fireann |
| Ceanglóir Proximal | Ceanglóir baineann DB9 |
| Fad Cábla | 2.4m |
| Pacáil | Pacáiste Aonair |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 100g |
| Bharántas | 1 bhliain |


Clibeanna Te: Cábla Síneadh Gearr SpO2 Comhoiriúnach Masimo LNC MAC-180, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Biolight Digital MonitorA3, A5, A6, Cábla A8.adapter
-

Cábla Datascope Cábla Adaptóir / Cábla síneadh
-

Compatible Invivo Nellcor Modúl 9383 SpO2 Cábla Adap...
-

SpO2 Cábla Cúltaca DB9 Do Masimo LNC-10 2056
-

Spo Comhoiriúnach Nihon Kohden 2 Cábla Síneadh
-

Cábla Bipolar Silicone Electrosurgica Silusone in-at...




