Cábla Cuibheora Philips SpO2 - M1900A M1900B
Uimhir Chuid: Philips M1900A M1900B
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Cábla Cuibheora Philips SpO2 - M1900A M1900B
Cur síos ar an Táirge:Ext-Cable, 8ft, Round 12p> DB9F, Ag luí le braiteoir NELLCOR agus 0010-S
Ag luí le:Philips78352C, 78354C, 78834C, M1020A, M1025B, M1205A, M1350, M1722A / B, M1732A / B, M2475B, Viridia A1, Viridia A3, Merlin, V24
Teicneolaíocht Spo2:Nellcor Oximax
OEM P / N:M1900A M1900B
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Cábla Cuibheoir Spo2 |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Uimhir Chuid | PSN0003X |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceanglóir Ionstraim | Ceanglóir Philips fireann, 12-bioráin |
| Ceanglóir Taobh Braiteoir | DB Mná 9 9 bioráin |
| Fad Cábla | 2.4m / 8ft |
| Pacáil | Pacáiste scartha le mála Corpoideachais |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 100g |
| Bharántas | 1 bhliain |


Clibeanna Te: cábla oiriúnaithe philips spo2 - m1900a m1900b, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin









