Ceanglóir Teochta Craiceann Teochta Craicinn do Dhaoine Fásta Philip 2-Bioráin
Catalóg: Teocht
Cineál Táirgí: Cábla Cuibheora Teochta
Cainníocht Ordú Mininum: 1PCS
Deimhniú: CE / ISO13485
Praghas: Idirbheartaíocht
Cur síos
Ceanglóir Philip 2-Pin Cuibheoir teochta probe craiceann do dhaoine fásta
Áit Bhunaidh:An tSín
Téarmaí íocaíochta:100% T / T, Western Union, Paypal
Modh Seachadta:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am seachadta:1-3 lá le haghaidh sampla, 7-14 lá le haghaidh ordú mór tar éis íocaíochta.
SolátharAcmhainneacht:600pcs / seachtain
Sonraíochtaí:
* Teocht chomhthimpeallach: 0 go 40 ° C (32 go 104 ° F)
* Bogthaise choibhneasta: 0% go 80%
* Brú hipearbhrú: 86 kPa-106kPa
* Ábhair: Cábla Jacket TPU Ardchaighdeáin, fad 2.7m, Liath
Cur síos ar an Táirge
| Dath Cábla | Liath |
|---|---|
| Trastomhas Cábla | 4 mm |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Catagóir | Teocht |
| Deimhnithe | CE, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS Comhlíontach |
| Cainéal | Dual |
| Ceangal Distal | Ceangal Dronuilleogach, 2-Bioráin |
| Ceanglóir Proximal | Ceanglóir Bioráin Dronuilleogach |
| Saor ó laitéis | Sea |
| Cineál Pacáistithe | Mála |
| Aonad Pacáistithe | 1 |
| Méid an Othair | Duine Fásta |
| Cineál Friotóra | Sraith NTC |
| Steiriúil | Níl |
| Sraith Temp NTC | NTC / R25=2.252K |
| Fad Cábla Iomlán | 9 troigh |
| Bharántas | 6 mhí |
| Meáchan | 0.3lb |
Comhoiriúnacht
| Monaróir | Mionsamhail |
|---|---|
| Philips | IntelliVue MMS X2, IntelliVue MP2, IntelliVue MX100, IntelliVue MX400, IntelliVue MX450, IntelliVue MX800, IntelliVue X3, M1029A, M3001A, M3001A A01C06, M3001A A01C18, M3001A A02C06, M3001A A02C18, M3001A A03C06, M3001A A03C18, M3001A A04C06, M3001A A04C18, M3002A |
Seirbhísí iar-díola
1. Tréimhse an Bharántais: wewillgivethereplacementforallqualityproblems in timeundernormalconditionsofuse.
2. Murar féidir leis na míreanna nua oibriú le do ghléasanna, seolfaimid athsholáthar nó aisíocaíocht nua in am.
Cigireacht
déanfar iniúchadh ar theocht teochta síoraí chun a dhearbhú go bhfuil feidhmíocht mhaith aige.

Clibeanna Te: cónascaire 2-bioráin philip adapter teocht probe teocht an duine fásta, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin










