Tóraigh Teocht Comhoiriúnach Drager - 4329889
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Cur síos
Tóraigh Teocht Comhoiriúnach Drager - 4329889
Comhoiriúnacht: DraegerInfinity Delta, Infinity Gamma, Infinity Kappa, Infinity Vista
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Tóraigh Teochta |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Uimhir Mhúnla | Drager |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceangal Distal | Ceanglóir Babhta, 7-Bioráin, Keyed |
| Ceanglóir Proximal | Tóraigh Esophageal / Rectal |
| Fad Cábla | 3m |
| Pacáil | Pacáiste Aonair |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 100g |
| Bharántas | 1 bhliain |


Clibeanna Te: probe teochta comhoiriúnach le tarraiceán - 4329889, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Tacaíocht Teochta Esophageal Athshuiteáilte do Dhaoi...
-

Braiteoir Teochta do Philips 21078A Soláthar Monarcha
-

Tóraigh Teochta In-athchúrsáilte GE Marquette
-

Tóraigh Teochta Comhoiriúnach Mindray
-

Tóirse Aeir Drager Comhoiriúnach Teocht In-athúsáidte
-

Tóraigh Teochta Comhoiriúnach Ohmeda - 6600-0628-700



