
Tóraigh Teochta Comhoiriúnach Sioráf GE-Ohmeda
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 1-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Cur síos
Tóraigh Teochta Comhoiriúnach Sioráf GE-Ohmeda
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 1-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Tóraigh Teochta Sioráf Ohmeda |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Uimhir Mhúnla | Sioráf GE-Ohmeda |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | TPU |
| Fad an chábla | 3m |
| Dath an chábla | Liath |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Teicneolaíocht Spo2 | Masimo Tech |
| Ceangal Distal | Sioráf 3pin |
| Ceanglóir Proximal | Dromchla craiceann / Tóraigh Esophageal / Rectal |
| Pacáil | Pacáiste Aonair |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 150g |

Clibeanna Te: probe teochta comhoiriúnach sioráf ge-ohmeda, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Braiteoir Teochta Mindray do Mindray T5 agus T8 0011...
-

Tóraigh Braiteora Teochta Comhoiriúnach Drager
-

Dromchla Craiceann Próifíl Teochta Comhoiriúnach YSI...
-

Tóraigh Teochta Craicinn Péidiatraiceacha Air Shields
-

Tóraigh Teochta Diúscartha Comhoiriúnach Datex Ohmeda
-

Tóraigh Braiteora Teochta Comhoiriúnach Mindray

