
Tóraigh Teochta Comhoiriúnach Philips
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Cur síos
Má tá tú ag lorg probe teochta atá comhoiriúnach le philips, fáilte romhat teagmháil a dhéanamh lenár monarcha. Mar cheann de na príomh-mhonaróirí agus soláthraithe sa tSín, cuirfimid an praghas is saoire ach an iomaíocht agus an tseirbhís den scoth ar fáil duit. Bí cinnte le do thoil ár gcuid táirgí ardchaighdeáin a cheannach.
Tóraigh Teochta Comhoiriúnach Philips
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Tóraigh Teochta |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Uimhir Mhúnla | Philips |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceangal Distal | 2 bioráin |
| Ceanglóir Proximal | Tóraigh Esophageal / Rectal |
| Fad Cábla | 3m |
| Pacáil | Pacáiste Aonair |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 100g |
| Bharántas | 1 bhliain |

Clibeanna Te: probe teochta comhoiriúnach philips, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin







