Tóraigh Teochta In-athúsáidte - 6600-0628-700 Dáta Comhoiriúnachx Ohmeda
Ag luí le: 2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, General Care (GC) Incubators, Cúram Naíonán Ohio (IC), Téitheoirí Naíonán Panda
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
MOQ: 50 ríomhaire
Cur síos
Tóraigh Teochta In-athúsáidte - 6600-0628-700 Dáta Comhoiriúnachx Ohmeda
Ag luí le: 2001 IWS, 3000 IWS, 3300 IWS, 3400 IWS, 3500 IWS, 4000 IWS, 4400 IWS, 5000 IWS, Care Plus 1000, Care Plus 2000, Care Plus 3000, Care Plus 4000, General Care (GC) Incubators, Cúram Naíonán Ohio (IC), Téitheoirí Naíonán Panda
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá sampla ar fáil
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Tóraigh Teochta |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceangal Distal | Fireann, Ceanglóir Breiseán Mono |
| Ceanglóir Proximal | Braiteoir Craicinn |
| Fad Cábla | 3m |
| Pacáil | Pacáiste Aonair |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 80g |
| Bharántas | 1 bhliain |

Clibeanna Te: probe teochta in-athúsáidte - 6600-0628-700 comhoiriúnach datex ohmeda, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin









