Ceallraí Athsholáthair Meaisín EDAN ECG SE-1
Comhoiriúnach: HYLB-102, 18287-2000 , TWSLB-005 , JHOTA-99K-00
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Ceallraí Athsholáthair Meaisín EDAN ECG SE-1
Áit Bhunaidh:An tSín
Ainm branda:EDAN
Deimhniú:CE
Comhoiriúnach:HYLB-102, 18287-2000 , TWSLB-005 , JHOTA-99K-00
Cainníocht Íosta Ordaithe:1pcs
Praghas:mar a pléadh
Am seachadta:1-3 lá oibre
SolátharAcmhainneacht:600pcs / seachtain
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Ceallraí In-athluchtaithe Leighis |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Méid | 73 * 20 * 70mm |
| Cumas Ainmniúil | 2600mAh |
| Meáchan | 189g |
| Cineál | LI-ian |
| Voltas Ainmniúil | 14.4V |
| Iarratas | HYLB-102, 18287-2000 , TWSLB-005 , JHOTA-99K-00 |
| Cainníocht cille | 4 Cill |
| Dath | Gorm |
| Pacáiste | Bosca aonair |


Clibeanna Te: ceallraí athsholáthair meaisín edan ecg se-1, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Ceallraí Li-ian 11.1V 2600mAh Do Philips VM1 Vsi VS2 +
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 Ceallraí Dífhibril...
-

Cadhnraí Trealamh Leighis Nihon Kohden NI-MH
-

Cadhnraí Trealamh Leighis Mindray In-ath-mhuirearaithe
-

Monatóireacht a dhéanamh ar Cheallraí Athsholáthair ...
-

Ceallraí Monatóireachta Athsholáthair Philips M3 M3046A





