Cadhnraí Trealamh Leighis Mindray In-ath-mhuirearaithe
Comhoiriúnach : Mindray D5 D6 022-00012-00 Dífhibrileoir LI34I001A
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Cadhnraí Trealamh Leighis Mindray In-ath-mhuirearaithe
Áit Bhunaidh:An tSín
Ainm branda:Mindray
Deimhniú:CE
Uimhir Mhúnla:Mindray D5 D6 022-00012-00 Dífhibrileoir LI34I001A
Cainníocht Íosta Ordaithe:1pcs
Praghas:mar a pléadh
Am seachadta:1-3 lá oibre
Cumas Soláthair:600pcs / seachtain
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Ceallraí In-athluchtaithe Leighis |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Méid | 173 * 64.11 * 47.19mm |
| Cumas Ainmniúil | 6600mAh |
| Meáchan | 900g |
| Cineál | LI-ION |
| Voltas Ainmniúil | 14.8V |
| Iarratas | D5, D6, Z5 (meaisín ultrafhuaime), Z6 Meaisín ultrafhuaime DP-50, DP-50T, DP-50Vet |
| Dath | Liath |
| Pacáiste | Bosca aonair |


Clibeanna Te: cadhnraí trealamh leighis mindray rechargeable, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin









