Braiteoir Cábla Tóraigh Spy2 Bog C30 C50
Comhoiriúnach: Comen C30 C50
Méideanna: Clip Méar Aosach, Clip Méar Péidiatraiceach, Bog Silicone d'Aosaigh, Bog Silicone Péidiatraiceach, Wrap Nua-Naíoch (nach féidir a chloisteáil), Neon Nua-Naíoch (inscortha)
Bunaidh: Guangdong, an tSín
Brand: pray-med
Cur síos
Braiteoir Cábla Tóraigh Spy2 Bog C30 C50
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Dath Cábla | Grey |
|---|---|
| Trastomhas Cábla | 4 mm |
| Ábhar Cábla | TPU Jacket |
| Catagóir | Braiteoir SpO2 |
| Deimhnithe | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS Compliant |
| Ceanglóir Ceangailte | Ceanglóir cruinn 12-bioráin |
| Ceanglóir Proximal | Bog Péidiatraiceach |
| Gan laitéis | Is féidir |
| Cineál Pacáistithe | Mála |
| Aonad Pacáistithe | 1 |
| Méid na nOthar | Aosaigh (> 40Kg) |
| SpO2 Technology | Digiteach |
| Steiriúla | Níl |
| Fad Cábla Iomlán | 3 m |
| Bharántas | 12 mhí |
| Meáchan | 150 g |
Gnéithe :
1 Cáilíocht phréimhe, praghas iomaíoch, seachadadh maith, crasy-tapa
2. Comhlíonann ábhair chónascaire agus cábla caighdeán OL agus Rohs
3.Cáilíocht a bhfuil 100% cinnte inti, tomhas cruinn agus freagairt thapa
4.Superior solúbthacht agus marthanacht
5. Próiseas teicneolaíochta: gearradh, táthú, múnlú, cóimeáil agus tástáil
6.OEM / ODM ar fáil, glactar le saincheaptha agus líníochtaí
7. Glactar le hOrdú Samplach agus Ordú Beag
8.Téarmaí íocaíochta: T / T, Paypal, Western Union, Gram Airgead
9.Modh seachadta: DHL, EMS, UPS nó Fedex
Clibeanna Te: Tagann Braiteoir Cábla Splanc Bog C30 C50, déantóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Oximéadair Pulse Braiteoir Nellcor Oximax DB9pin Com...
-

Kontron 7138 Braiteoir Finger Adult SpO2 Braiteoir, ...
-

Braiteoir SpO2 do Dhaoine Fásta Comhoiriúnach Bruker M3
-

Bahon Kohden Babhta 10pin Braiteoir Spo2 Aosach Comh...
-

Clip Fásta TPU Ábhar SpO2 In-athúsáidte Tóraigh go d...
-

Tóraigh Braiteoir Cábla Nihon Kolden Reusable Reusable

