
Cábla Síneadh GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2
Ag luí le: GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Sraith Dash, Eagle, Modúl PDM, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, Sraith x50SL
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Cábla Síneadh GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2
Cur síos ar an Táirge:Ext-Cable, 8ft, Dronuilleog 11P>> DB9F, Oiriúnach do DS-100A S0132B-S, agus S0010B- S (Riachtanas S0026NE-A)
Ag luí le:GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Sraith Dash, Eagle, Modúl PDM, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Tram 451, i / 9500, Sraith x50SL
Teicneolaíocht Spo2:Modúl Nellcor Oximax
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Cábla Cuibheoir Spo2 |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Uimhir pháirt | PSN0122X |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceanglóir Ionstraim | Ceanglóir comhréidh, 11-bioráin, aon-eochair GE |
| Ceanglóir Taobh Braiteoir | DB Mná 9 9 bioráin |
| Fad Cábla | 2.4m / 8ft |
| Pacáil | Pacáiste scartha le mála Corpoideachais |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 100g |
| Bharántas | 1 bhliain |

Clibeanna Te: ge marquette nellcor oxismart spo2 cábla síneadh, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin
-

Compatilbe Goldway UT4000A SpO2 Cábla oiriúnaithe / ...
-

Cábla / síneadh Cábla Adapter HP Philips M1900B SpO2
-

Compatible Mindray 0010-20-42594 Nellcor 40degree Sp...
-

Tóraigh Braiteora SpO2 Comhoiriúnach Philips
-

Cábla Síneadh SpO2 Comhoiriúnach Masimo 20 PIN
-

Cábla Síneadh Spire2 Sirecust Sirem Siemens Spo2

