Cábla Síneadh Philips Spo2 M1943A
Uimhir Chuid: AMC CB-A400-1006VN; Béite Béite B400-0602; Pacific Medical NXPH200; Philips M1943A; Sage E01-11M; Tenacore TE1514
Téarmaí íocaíochta: T / T, Western Union, Paypal
Modh loingseoireachta: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, ar muir
Am luaidhe: 3-7 lá oibre
Tá samplaí ar fáil
Cur síos
Cábla Síneadh Philips Spo2 M1943A
Cur síos ar an Táirge:Ext-Cable, 8ft, hemicycle 8p> DB9F, Comhoiriúnach do braiteoir NELLCOR agus 0010-S
Ag luí le:PhilipsHeartstream XL, IntelliVue FAST-SpO2, IntelliVue MP70, M1020B, M2601A, M3000A, M3001A, M3001A A01, M3001A A01C06, M3001A A01C12, M3001A A01C18, M3002A MMS X2, M353, MPS3, , SureSigns VS4, VM4
Teicneolaíocht Spo2:Modúl Nellcor OxiSmart
Tagairtí OEM P / N:M1943A
Sonraíochtaí Teicniúla:
| Ainm Táirge | Cábla Cuibheoir Spo2 |
| Áit Bhunaidh | Guangdong, an tSín |
| Uimhir pháirt | PSN0015X |
| Ainm branda | Guigh-med |
| Deimhnithe | CE / ISO |
| Ábhar Cábla | Jacket TPU |
| Trastomhas an chábla | 4mm |
| Dath an chábla | Liath |
| Ceanglóir Ionstraim | Ceanglóir Fireann Múnlaithe 8-bioráin Philips |
| Ceanglóir Taobh Braiteoir | Ceanglóir D-Fo 9-Bioráin baineann |
| Fad Cábla | 2.4m / 8ft |
| Pacáil | Pacáiste scartha le mála Corpoideachais |
| Aicmiú Ionstraim | Aicme II |
| Airíonna | Monatóir EKG, meaisín ECG |
| Meáchan | 100g |
| Bharántas | 1 bhliain |

Clibeanna Te: cábla síneadh philips spo2 m1943a, déantúsóirí, soláthraithe, monarcha, saor, ceannaigh
Glaoigh Linn
B’fhéidir gur mhaith leat freisin









